+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Mickiewicza 21, 40-083 Katowice Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe ujędrnianie skóry Katowice cena 600zł

  Laserowe ujędrnianie skóry brzucha pozwala na skuteczne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Ujędrnianie twarzy redukuje obrzęki twarzy i okolic oczu oraz rozjaśnia skórę.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice – młodsza skóra, lepsze efekty.

  Współczesne czasy charakteryzują się szybkim tempem rozwoju technologii. Ma to swoje odzwierciedlenie w różnych aspektach życia i nauki. Przykładowo, nowoczesna medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje techniki laserowe w swoich zabiegach. M.in. istnieje możliwość odbycia szybkiego i bezpiecznego procesu medycznego w celu odnowy skóry. Tym samym, za pomocą techniki laserowej można skutecznie przeciwdziałać zmarszczkom, nierównościom skóry, rozstępom i bliznom przy jednoczesnym uelastycznieniu skóry i jej odświeżeniu.

  Ujędrnianie skóry pozytywnie wpływa na jej elastyczność, jako wsparcie i uzupełnienie regularnych ćwiczeń oraz zdrowej diety.

  Wszystkie powyższe korzyści można osiągnąć poprzez zdecydowanie się na zabieg laserowego ujędrniania skóry. Obowiązkowo przed zabiegiem należy zgłosić się na konsultację medyczną, gdzie lekarz indywidualnie dostosuje zakres długości fali, dzięki czemu zostanie zachowana jak najwyższa klasa obsługi Pacjenta. Za pomocą tego typu zabiegu można cieszyć się szybkim osiągnięciem młodszego wyglądu poprzez niemalże nieinwazyjne działania estetyczne, prowadzące do osiągnięcia widocznego i długo utrzymującego się efektu liftingu skóry. Lekarz wykorzystuje nowoczesną technikę frakcjonowania, powodując mikrouszkodzenia skóry. W ten sposób skóra zmuszona jest do przeprowadzania zwiększonych procesów regeneracji skóry, czego efektem jest zdrowszy jej wygląd.

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice – na czym polega zabieg?

  Zastosowanie techniki laserowej umożliwia ujędrnienie skóry zwłaszcza w okolicy twarzy, dekoltu, szyi, a dodatkowo umożliwia jej wygładzenie i uelastycznienie w obszarach takich jak brzuch, ramiona, plecy i pośladki. Zabiegi z wykorzystaniem lasera cieszą się dużą popularnością szczególnie wśród kobiet, ponieważ ich rezultaty dostrzegalne są od razu, dzięki czemu Pacjentka cieszy się lepszą kondycją skóry, a także mniej widocznymi zmarszczkami.

  Dzieje się tak, ponieważ urządzenia lasera działa nieinwazyjnie na wybraną tkankę i pobudza jej włókna kolagenowe poprzez emitowanie fal podczerwieni IR. W ten sposób poprawia się ogólny stan skóry, a także zwiększa się jej gładkość. W przypadku laserowego ujędrniania skóry wykorzystuje się urządzenie generujące fale o długości od 750 do 1800 nm, który działa z temperaturą 65 stopni. Nie należy obawiać się bólu – nowoczesne rozwiązania warunkują ochładzanie partii skórnych podczas całego zabiegu. Efektem takiego zabiegu jest rozgrzanie głębokich dolnych warstw tkanki, która zaczyna się regenerować, dzięki czemu w naturalny sposób przywraca sobie odpowiednią elastyczność.

  Laserowe ujędrnianie skóry twarzy – efekty zabiegu

  Pacjentki szczególnie zwracają uwagę na takie rezultaty zabiegu, jak:

  • Poprawienie elastyczności naskórka,
  • Spłycenie zmarszczek,
  • Poprawę ogólnego kolorytu skóry,
  • Rozjaśnienie naskórka,
  • Zminimalizowanie rozszerzonych naczynek,
  • Zmniejszenie widoczności porów,
  • Usunięcie wszelkich przebarwień,
  • Poprawę owalu twarzy,
  • Aktywowanie wszelkich procesów na poziomie międzykomórkowym,
  • Zwiększoną produkcję kolagenu,
  • Pobudzenie procesów metabolicznych.

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice – przeciwwskazania do zabiegu

  Każdy zabieg, nawet najmniej inwazyjny generuje konieczność odbycia konsultacji medycznej z lekarzem, który poprzez swoje doświadczenie i wiedzę zdiagnozuje stan zdrowia Pacjenta, sprawdzając obecność przeciwwskazań. W przypadku laserowego ujędrniania skóry lekarz może nie zakwalifikować Pacjenta do zabiegu w momencie kiedy:

  • Kobieta jest w stanie błogosławionym lub w okresie laktacji,
  • Pacjentowi wszczepiono rozrusznik serca,
  • Pacjent choruje: na choroby nowotworowe, choroby zakaźne, choroby układu sercowo-naczyniowego, posiada zapalenie stawów, posiada ropne zmiany na mięśniach lub kościach,
  • Pacjent posiada zmiany na naskórku,
  • Pacjent znajduje się w fazie wzrostu kości,
  • Pacjent posiada urządzenie neurostymulujące,
  • Pacjent wykazuje tendencję do krwotoków,
  • Pacjent w ciele ma umieszczone metalowe implanty.

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice – zalecenia po zabiegu

  Zaleca się odbycie serii zabiegów w celu uzyskania optymalnych rezultatów, aczkolwiek pierwsze efekty widoczne są już chwilę po zakończonej procedurze – należy jednak w tym miejscu zaznaczyć indywidualne predyspozycje i czynniki osobowe Pacjenta. W większości przypadków, Pacjenci nie odczuwają bólu, a swoje przeżycia opisują jako przeplatanie ze sobą ciepła i chłodu...

  Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia lub opuchnięcia, które znikają po zastosowaniu okładów ochronnych lub specjalnych kremów. Warto także zadbać o odpowiednie nawilżenie.

  Należy podkreślić, że zabiegi z zastosowaniem techniki laserowej w obrębie skóry człowieka zaliczane są do najbardziej bezpiecznych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Wielu Pacjentów ceni sobie jego szybkie efekty, a także minimalną ilość dolegliwości pozabiegowych. Rezultaty liftingu bez skalpela utrzymują się długo, gwarantując redukcję zmarszczek oraz młodzieńczy wygląd twarzy.

  Laserowe ujędrnianie skóry Katowice – rekonwalescencja

  Rekonwalescencja jest dość krótka, jednak przez pierwsze kilka dni Pacjent może czuć lekki dyskomfort, związany z pieczeniem, swędzeniem lub uczuciem gorąca. Objawy są jednak na tyle mało dokuczliwe, że umożliwiają wykonywanie typowej aktywności dnia codziennego danej osoby, przy czym powinny samoistnie ustąpić po kilku dniach.

  Laserowe ujędrnianie ciała Katowice – zalecenia przed zabiegiem

  Zabiegi z zastosowaniem lasera generują konieczność wcześniejszego przygotowania się do zabiegu. Przede wszystkim przez okres czterech tygodni do planowanego zabiegu należy zrezygnować z ekspozycji ciała na światło słoneczne, również to emitowane przez solarium. Należy także wystrzegać się peelingów i innych zabiegów złuszczających naskórek. W przypadku stosowania leków z grupy sterydów, fotouczuleniowych lub antykoagulantów, należy skonsultować się z lekarzem, czy ich odstawienie jest możliwe. Bezpiecznie można wrócić do terapii tymi medykamentami po dwóch tygodniach od zabiegu. Oczywistością powinna być także rezygnacja z alkoholu w dniu zabiegu, a także przyjście na zabieg z czystą skórą – dlatego należy zmyć wszelkie kosmetyki przed zabiegiem.

  Jakie są zalecenia po zabiegu?

  Zalecenia po zabiegu skupiają się głównie na ochronie skóry, a także unikania gorących pomieszczeń. Z tego powodu przez miesiąc od wykonania zabiegu należy stosować kremy z wysokim filtrem, a następnie odbyć konsultację medyczną z lekarzem lub kosmetologiem. Należy także przez okres dwóch tygodni unikać gorących kąpieli oraz sauny.

  Ujędrnianie skóry twarzy a domowe sposoby na zmarszczki

  Fora internetowe i czasopisma o tematyce urodowej pękają w informacjach i pomysłach na domowe sposoby zlikwidowania wszelkich oznak starzenia się skóry. Jednak doświadczenie zarówno Pacjentów, jak i lekarzy pokazuje, że żaden sposób nie może równać się skutecznością z techniką laserową odmładzania i ujędrniania skóry. Jest to jedyna możliwość, która wnika w głębokie warstwy tkanki skórnej, pobudzając ją do regeneracji. Mimo wszystko, jeżeli dana osoba jest zwolennikiem bardziej naturalnych metod, nic nie stoi na przeszkodzie stosowania domowych sposobów na np. rozstępy lub zmarszczki. Wbrew pozorom odpowiednia pielęgnacja oraz działania profilaktyczne mogą przyczynić się do dłuższego zachowania efektów fotoodmładzania. Przykładem może być tutaj pielęgnacja wrażliwej i wymagającej skóry pod oczami. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek, połączony z higienicznym trybem życia oraz stosowaniem kremu na zmarszczki znacznie opóźnia proces starzenia się skóry na tym obszarze.

  Ujędrnianie ciała z wykorzystaniem lasera

  Ujędrnianie skóry twarzy, lecz również ujędrnianie skóry brzucha czy też ujędrnianie ciała (różnych jego partii) z wykorzystaniem lasera opiera się na wywołaniu efektu termicznego w tkance i przegrzaniu włókien kolagenowych, które pod wpływem ciepła ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu.

  Ujędrnianie skóry za pomocą lasera to zabieg idealny dla osób, które chcą poprawić wygląd, koloryt oraz jędrność swojego ciała. Cena wykonania zabiegu w naszym gabinecie jest bardzo korzystna i konkurencyjna w porównaniu z innymi placówkami.

  Cennik

  Laserowe ujędrnianie skóry Cena
  Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry 500,00 zł
  Twarz - lifting laserem 500,00 zł
  Czoło - lifting laserem 500,00 zł
  Szyja - lifting laserem 500,00 zł
  Dekolt - lifting laserem 500,00 zł
  Dłonie - lifting laserem 500,00 zł
  Brzuch - lifting laserem 600,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jak wygląda zabieg? +
  Zabieg laserowego ujędrniania skóry stanowi ingerencję wiązki światła lasera w skórę Pacjenta. Pod wpływem wzrostu temperatury, skóra zostaje pobudzona do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Efektem takich działań jest zwiększenie gęstości, grubości i odporności tkanki skórnej, a także spłyceniu ulegają zmarszczki i poprawie ulega owal twarzy. Pierwszym efektem, jaki dostrzega Pacjent jest zmiana faktury skóry, staje się ona bardziej miękka i delikatna w dotyku, a także ewidentnie równiejsza. Po zabiegu skóra zaczyna się łuszczyć, dzięki czemu minimalizowane są przebarwienia.
  3. Jakie są efekty zabiegu? +
  Najwięcej Pacjentów chwali sobie:
  • • Wyraźną poprawę napięcia oraz elastyczności skóry,
  • • Redukcję skórki pomarańczowej,
  • • Wygładzenie i ujędrnienie skóry,
  • • Wyraźne odmłodzenie,
  • • Wyraźnie zredukowane zmarszczki,
  • • Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,
  • • Ogólną regenerację skóry i jej odżywienie.
  5. Laserowe ujędrnianie skóry twarzy: dla kogo przeznaczony jest zabieg? +
  Laserowe ujędrnienie skóry, inaczej zwane laserowym liftingiem skóry dedykowane jest każdemu, kto dąży do zredukowania u siebie oznak starzenia się skóry. Przed zabiegiem jednak każdy Pacjent zobowiązany jest do odbycia konsultacji medycznej w celu wykluczenia potencjalnych przeciwwskazań do zabiegu.
  7. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena laserowego ujędrniania skóry w Katowicach to koszt od 500zł.
  2. W jakim wieku można wykonać laserowe ujędrnianie skóry twarzy? +
  Nie ma ustalonej granicy wiekowej, ponieważ nie istnieją sztywne ramy starzenia się skóry. Należy pamiętać, że ostateczną decyzję o kwalifikacji do zabiegu podejmuje lekarz.
  4. Czy laserowe ujędrnianie skóry jest bolesne? +
  Nie, zabieg jest bezbolesny. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej ochronie i pielęgnacji po zabiegu. Skóra może być zaczerwieniona i goić się około dwóch tygodni. Przez minimum 3 miesiące obowiązkowo należy stosować krem z wysokim filtrem SPF, min. 50.
  6. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? +
  Lekarz może odmówić kwalifikacji do zabiegu Pacjentom, którzy:
  • • Są w ciąży lub karmią piersią,
  • • Posiadają aktywne choroby skóry, np. łuszczycę, bielactwo, opryszczkę lub trądzik,
  • • Chorują na nowotwór,
  • • Stosują leki i zioła fotouczulające, takie jak np. nagietek lub dziurawiec, które zwiększają wrażliwość na światło,
  • • Posiadają świeżą (około miesięczną) opaleniznę,
  • • Chorują na epilepsję,
  • • Posiadają niewyrównaną cukrzycę,
  • • Wykazują nieprawidłowości w krzepliwości krwi, a także stosują leki zmieniające krzepliwość.
  Powyższa lista zawiera oczywiście najpopularniejsze przeciwwskazania. Z tego powodu o wszelkich chorobach, schorzeniach i zaburzeniach, a także przyjmowanych lekach należy poinformować lekarza podczas konsultacji medycznej.